Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Říjen 2016

RECENZE: Halloweenská noc

31. října 2016 v 22:38 Filmový koutek

Když je tady ten halloween...


Someone inside 3.díl

22. října 2016 v 23:51 DĚSIVÉ příběhy
Po delší době další díl mého strašidelného příběhu. Doufám, že se vám bude líbit. Pokuď jste ještě nečetli první díly tak odkaz na ně je taky: 1.díl 2.díl.

RECEPT NA domácí banánový koktejl

18. října 2016 v 22:26
Teď z trochu jiného soudku. Abych trochu oživil tento blog něčím jinačím, tak jsem se rozhodl sem dát recept na banánový koktejl. Tyto receptové články budou vycházet velice zřídka, takže doufám, že se vám budou líbit.


Rande s kukuřicí

12. října 2016 v 22:54 DĚSIVÉ příběhy
Běžel. Neohlížel se a prostě běžel. Běžel o svůj život. Prodíral se kukuřičným polem. Nemilosrdná kukuřice ho bodala do tváře, do břicha, do nohou. Proč se to musí stát zrovna mě? A proč je to ksakru v kukuřičným poli?


"Tam ve tmě"

9. října 2016 v 0:15
Jsou tam. Ty víš, že tam jsou. Ti kteří se schovávají ve stínech a temných koutech. Ti kteří jsou pouhým okem neviděni. Ti kteří čekají na tu správnou chvíli a....


Ano. Mluvím o těch, kteří nenechávají děti spát a starším dávají zabrat. Mluvím o nočních můrách. Teď nemyslím ty malá létací stvoření, co tak rády narážejí do lamp, ale ty děsivé můry co se vkrádají do myslí lidí a nenechaj je klidnými.

Someone inside 2.díl

1. října 2016 v 22:32 DĚSIVÉ příběhy
Pokuď jste ještě nečetli 1.díl, tak tady je na něj odkaz

... dveře se začali pomalu otevírat. Tomáš se rychle schoval pod přikrývku. Chvíli se nic nedělo. Slyšel jen svůj zrychlený dech a tlukot svého srdce. Pak se náhle ozvaly kroky. DĚSIVÉ, tiché kroky.