Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Someone inside 3.díl

22. října 2016 v 23:51 |  DĚSIVÉ příběhy
Po delší době další díl mého strašidelného příběhu. Doufám, že se vám bude líbit. Pokuď jste ještě nečetli první díly tak odkaz na ně je taky: 1.díl 2.díl.....dveře se pomalu otevírají. Na chodbě panuje neklidné ticho. Tomáš se pomalu po špičkách vydal ven z pokoje. Jeho bosé nohy dopadly do měkkého perského koberce. Při tom spěchu si totiž zapomněl obout svoje nazouváky. Vydal se opatrně ke schodům. Náhle se ozvalo křupnutí, které mělo původ z kuchyně. Bylo to, jako kdyby někdo vší silou hodil vázou o zem. Tak on je ještě v domě no doprdele, pomyslel si. Vedle sebe uviděl deštník. Vzal si ho pro jistotu jako zbraň a začal pomalu klesat po schodech.

V přízemí panoval klid. Tomáš z toho neměl vůbec dobrý pocit. Něco bylo špatně. Cítil to ve vzduchu. S deštníkem v ruce pomalu postupoval ke kuchyni. Otevřel dveře. Na zemi ležely střepy. Moje oblíbená váza, pomyslel si. Postupně prohledal kuchyň. Nikde nikdo. Teď rychle ten mobil. Vstoupil do obýváku. Tam ho uviděl. Jeho záchranný telefon. Ležel tam na stole, jen pro něho dojít. Uchopil ho do svých spocených rukou a odemkl ho. Máte novou zprávu. Kdo mi může psát v tak pozdní hodinu? Zatajil dech a pomalu ji otevřel. Stálo tam: Doufám že nechceš zavolat pomoc. To by se mi nelíbilo. Jo a neotáčej se, protože stojím PŘÍMO za tebou.

Tomáš pomalu spracovával, co teďka zjistil. Co když je přímo za mnou? Zhluboka se nadechl a pomalu se začal otáčet....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nejtajemnější z Tajemných Nejtajemnější z Tajemných | 27. října 2016 v 21:13 | Reagovat

To je super!
Moc se těším na pokračování. Úplně mi ta zpráva připomněla, jak jsme s kamarády na základnce o přestávkách hráli Slanderman live. Taková zpráva tam byla taky. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama