Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Halloweenský příběh: Pomsta strašáka 2.díl

3. listopadu 2016 v 23:13 |  DĚSIVÉ příběhy
Druhý díl je tu. Doufám, že se vám bude líbit.
Zrovna dneska !, naštval se. Byl to jediný autobus, který jede zpátky. Sakra, budu muset jít domů pěšky, pomyslel si. Cesta to byla poměrně dlouhá a tak hned vyrazil.

Pomalu se začalo stmívat. Michal zrovna došel ke kukuřičnému poli, kde viděl toho strašáka. Byl tam. Stál a jen tak se koukal do dálky. Moc teda nepomáhal. Spíš jako by ty ptáky přitahoval.

Z nedalekého stromu vyletěl havran. Podíval se zpátky, ale strašák nikde. Přeběhl mu mráz po zádech. Kde sakra je? Někdo ho snad odnesl? Nebo si snad jen tak odkráčel?

V poli uviděl světlo. Jasné, lehce namodralé světlo. Co to je? Zvědavost byla silnější než strach, a tak se vydal ono záhadné světlo prozkoumat. Na strašáka dočista zapomněl. Prodíral se kukuřicí. Byl stále blíž k onomu záhadnému zjevení. Už šel jen pár kroků od něj. A náhle světlo zhaslo.

Rychle doběhl na to místo, kde ten přízrak viděl naposled. A tam před ním stál strašák. Co ten tu sakra dělá!? A ten strašák se usmál. Michaelovi ztuhla krev v žilách. Tohle už na něj bylo moc. Na nic nečekal a rychle se rozběhl. Běžel, co mu síly stačily. Kukuřice ho bodala, bouchala, ale on na to nemyslel. Vyběhl z pole na jeho opačné straně. Při tom strachu si ani nevšiml, že vběhl na hřbitov.

Zastavil se u malé kapličky uprostřed hřbitova. Rozhlédl se. Teprve teď zjistil, kde vlastně je. Kolem něho stály hroby a halloweenská výzdoba, dýně. Spousta dýní. Jejich děsivé obličeje na něj vrhaly zlověstné pohledy. Ozval se vrzavý zvuk. Michael se rychle otočil. Z kapličky vyšla temná postava. Chtěl před ní utéct, ale zakopl a spadl do ještě nezakopaného hrobu. Poslední, co viděl než omdlel, byla hlava strašáka s děsivým úšklebkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama