Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Hodnocení vánočních pohádek

29. prosince 2016 v 9:00 |  Filmový koutek


Česká televize jako každý rok natočila tři pohádky. A jako každý rok to mohlo být o hodně lepší. Nejlepší by bylo, kdyby natočily jen jednu pohádku, která bude kvalitní a bylo by. Ale abych nepředbýhal, tak je pojďme jeho postupně zhodnotit.


Pravý rytíř

Pohádka na štědrý den se jim moc nevyvedla. Sice tam byl sem tam nějakej vtip, ale zase tam bylo hodně prázdných míst, které docela dost nudily.
Když se na to člověk bude pozorně dívat, tak zjistí, že princ vlastně vůbec nic neudělal. Všechno za něj udělali ostatní, jako například jeho otec. Takže jméno pravý rytíř není na místě.

Hodnocení: 5/10


Slíbená princezna

Tato pohádka se dá nazvat jedním slovem. Šílená. Už jen to ostrovní království nedávalo smysl. Žádné stráže, ,,princezny" které jsou spíš jak lehké děvy a pirát, který jako by vypadl z Pirátů z Karibiku. (Mimochodem dobrej film).

Hodnocení: 4/10

Zázračný nos


Nejlepší z letošních tří vánočních pohádek. Mělo to originální příběh, celkem reálné postavy. Byla tam i trocha té romantiky. Princezna, která si vybere ženicha podle toho, kdo jí namíchá nejlepší voňavku, to je neotřelý motiv. Jedna věc se mi trošičku nelíbila. Jak princezně narostl nos, tak to nebylo vůbec strašný. Skoro normální nos :d.

Hodnocení 7/10


Takže abych to shrnul. Na štědrý den byla spíše průměrná, na první svátek vánoční velice ujetá a poslední to všechno zachraňovala. Samozřejmě je to jen můj názor. Pokuď z něčím nesouhlasíte, nebo naopak jo, tak to napište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je vaše nejoblíbenější barva?

Zelená
Červená
Žlutá
Modrá
Černá

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 29. prosince 2016 v 9:14 | Reagovat

Musím se přiznat, že i když jsem každý den minimálně jednu pohádku zhlédla, tyto jsem jaksi minula.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama