Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Lásce na stopě

9. prosince 2016 v 22:45 |  Filmový koutek
Tento film se mi líbil. Je to romantická komedie, takže od toho nečekejte zázraky. Má v sobě trochu té Vánoční atmosféry, ale není jí tam tolik, že by to otravovalo.

Dej se točí kolem dvou lidí Johnatana a Sáry, kteří se potkají v jednom obchodě, když chtějí oba dva koupit jedny poslední rukavice.
Trochu se po tom zblíží, ale chtějí zase jít svou cestou. A proto se rozhodnou, že napíšou svoje čísla na bankovku a do knihy, a když se k nim dostanou, tak to bude znamenat, že jsou si souzeni, no však to znáte z skoro každého romantického filmu.

Za pár let si oba dva najdou partnery a mají krátce před svatbou. Oba ale skusí toho druhého naposled najít.


Popis na ČSFD:

Náhodou se setkali v obchodě. Náhodou se potkali ten samý den na tom samém místě ještě jednou. Pak se neviděli řadu let. Když už mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Jsou to ale všechno opravdu jenom náhody? A je láska náhoda? Nebo je to osud, kterému člověk nemá šanci uniknout? Jsou zdánlivé náhody, vedoucí k tomu, že se lidé setkávají a míjejí, ve skutečnosti znameními osudu? A může mít osud smysl pro humor? Scenáristé tohoto amerického filmu bezpochyby smysl pro humor měli a výše uvedené otázky řeší s nadsázkou a lehkostí. Odvěké téma hledání toho pravého nebo té pravé rozvinuli v příběhu Jonathana a Sary - oba jsou profesionálně úspěšní, žijící ve spokojených partnerských vztazích se svatbou na spadnutí a ve vzdálenosti několika tisíc kilometrů. V této situaci jim oběma pár náhodných událostí připomene setkání před lety - stopováním osudových znamení, které se náhodami jen zdají, se pokouší najít jeden druhého. Toto poněkud pošetilé, nicméně osudové rozhodnutí je oba přivádí do řady komických situací a nakonec jednoho k druhému


Moje hodnocení: 7/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama