Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Sledován

6. prosince 2016 v 20:46 |  DĚSIVÉ příběhy
Příběh je vymyšlený ( jen tak pro jistotu :D)

Musím vám povědět jeden můj velice nezvyklí až děsiví zážitek, ale abych nepředbíhal.
Byl jeden chladný zimní večer. Zrovna jsem se vracel z práce z nedaleké restaurace. Už byla tma, kterou jen sem tam roztínala světla lamp. Ulice už byla vylidněná, takže až na pár lidí tu nikdo nebyl.
Zmocnil se mě takový divný pocit, že mě někdo sleduje. Pořád a pořád jsem se otáčel, ale nikoho jsem tam neviděl. A pak se tam najednou zjevil starší muž v otrhaných šatech a divně mě pozoroval. Trochu mě to vyvedlo z míry. Ale moc sem si s tím hlavu nelámal. Pak jsem se ale otočil a tam stál úplňe ten samý člověk. To by znamenalo, že je na obou stranách. Zase jsem se otočil, a tam byl zase on. Tentokrát byl ale blíž. S hrůzou v očích jsem se otočil na zpět. Tentokrát byl ani né dva metry ode mě. A pak jsem ucítil dech na svém krku.

Další co si pamatuju je nemocniční lůžko. Když se mě sestřička zeptala, co se stalo, tak jsem jí to pěkně do podrobna povyprávěl. Když jsem jí říkal o tom divném muži, řekla jen, že to byly nejspíš jen nějaké děti, které si ze mně pěkně vystřelily. Já jí ale nevěřím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama