Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Kouzla

13. ledna 2017 v 19:00 |  Příběhy a výtvory
Zadíval se na lžičku a zkusil to znova. Plně se soustředil, jeho ruce kolem lžičky pomalu kroužily. V mysli zformoval obraz ohnuté lžíce, který pak vyslal směrem k její skutečné verzi. Vysílal ten signál, a spolu s ním i energii, nebo si to aspoň myslel.
Po pěti minutách to vzdal. Jeho vůle povolila a on zhluboka vydechl. Opřel se do měkkého křesla. Do mysli se mu vkradly první pochyby. Hned je ale zahnal, protože nechtěl uvěřit, co mu začali namlouvat. Pevně věřil, anebo spíš doufal, že se mu to povede.
On byl takový snílek. Vždycky věřil, že kouzla, magie a různé kouzelné bytosti existují. Hledal všude možně. Na internetu si našel všemožné návody. Řekl si, že začne s něčím lehčím, jako je pohybování s věcmi. Takzvaně telekinezí.
Zase se začal soustředit na lžičku. Bohužel zase se stejným výsledkem. Už z toho byl docela vyčerpaný, a ano zkoušel to teprve deset minut a už byl vyčerpaný.
Udeřil rukou do stolu. Proč mi to nejde? Proč, proč se ta sku**ená lžička nechce ohnout?! Naštval se a nechal toho.


Jeho celý život se kvůli tomu až nečekaně změnil. Život ho tak nějak netěšil. Přestal věřit v ,,nadpřirozeno'', magii, zázraky. Jeho vůle spáchala sebevraždu a on jen bezcílně bloudil ze dne na den, z hodiny na hodinu. Jeho sen se stal jen dalším špatným momentem jeho života.

Člověk by měl jít za svým snem, říkávala jeho matka. A tak se jednoho dne rozhodl, že tomu dá poslední šanci. Položil lžičku na stůl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká je vaše nejoblíbenější barva?

Zelená
Červená
Žlutá
Modrá
Černá

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. ledna 2017 v 20:09 | Reagovat

Poslední šance a třeba to tentokrát vyjde :-) Jinak já také v nadpřirozeno věřím celý život

2 Eanor Fiore Eanor Fiore | Web | 13. ledna 2017 v 21:17 | Reagovat

Tohle je souzeno jen lidem s opravdu dobrou vůlí :) a to já také v tomto ohledu nemám. Ale stačí jen věřit.
A víly přece existují <3

3 Kate Kate | E-mail | Web | 14. ledna 2017 v 15:04 | Reagovat

Víra v magii bylo jedno z nejkouzelnějších obdobích mého života. Již dávno skončilo a za to jsem ráda. Došlo mi, že kolem mě je svět dostatečně velký a dostatečně tajemný na to, aby potřeboval ještě přikrášlovat magií. Vydala jsem se na dráhu zdravotníka. Jsem teprve studentka, ale jak pomalu pronikám do tajů toho velkého světa kolem sebe, pomalu a jistě přestávám naivně snít. Romantické představy o síle mysli, která po deseti minutovém snažení ohne kov, jsem v sobě uspala. Život je krásný a magický sám o sobě - a to i bez telekineze a jiné magie. Pravá kouzla dělá láska! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama