Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Březen 2017

Testování na zvířatech

29. března 2017 v 19:17 Ze života
Je to opravdu za potřebí?
Testování na zvířatech. Hodně lidí o tom nic moc neví, nebo netuší, jak moc strašná, a dosti rozšířená věc to je.
Když si jdete koupit nějakou kosmetiku, nebo třeba léky, tak je docela velká pravděpodobnost, že byl výrobek testovaný na zvířatech.
A proč tomu tak je? Proč jsou zvířata vystavena takové brutalitě, kterou často nepřežijí? Proč jsou kvůli nějakým kosmetickým patlaninám, zabíjeny, nebo zmrzačeny stovky tisíc zvířat (pokuď nemaj to štěstí, že se na nich testuje něco bezpečného, ale stále schytaj nějakou psychickou újmu)?
Odpověď je poměrně prostá. Ale napřed se podívejme na důvody firem, proč to dělají.
Většinou je za tím ,,bezpečnost", aby se nestalo, že se po natření nejakou mastičkou nedožijete rána. Někdo by si řekl, že je to nucená oběť. Že je lepší obětovat pár zvířat, než aby se člověku stalo něco zlého. S tím já nesouhlasím. Odkdy máme to právo, že můžeme rozhodovat, kdo zemře? Proč musí zvířata platit za to, že někdo z nás udělá chybu, a místo kapek do očí vyrobí nebezpečnou žíravinu. Dobře taková chyba by se asi nestala, ale berte to jako příklad.
Souhlasíte s tím?
Schválně, zkuste si do vyhledávače zadat ,,Testování na zvířatech" (jen pro silné povahy).

Hrdina a superman

26. března 2017 v 21:34 Ze života
Kdo v dnešní době pravý hrdina?
Létání je pro něj hračka, sílu má jak lev, zachraňuje sličné panny, to je Superman!!!!!!! Takhle nějak vypadá filmový hrdina. Ale ten skutečný, to je oříšek. Je to hasič, který denně zachraňuje lidi? Nebo snad policista, který se stará o bezpečí lidí? A co třeba nějaký dárce, který daruje peníze na dobročinné účely?
Tito lidé jsou, na tom se asi shodneme, hrdinové. Pracují pro dobro jiných (až na nějaké vyjímky), jsou vystaveni různým nebezpečím (dárce může omylem darovat všechny svoje úspory, debil) a nic moc za to nechtějí.
Je tu snad ještě někdo, kdo by si zasloužil titul ,,hrdina''? Zkuste přemýšlet.

Čas a jeho změna

25. března 2017 v 19:58 Ze života
Má to vůbec smysl?
Zítra se mění čas. To znamená, že ve dvě hodiny ráno budou najednou tři. To znamená, že budeme spát o hodinu méně!! Ale teď už vážně. Podle mého názoru je změna času naprosto a totálně zbytečná.
K čemu vlastně je? Lidi se většinou ohání tím, že se tak víc ušetří. Ale to není pravda. Někde se ušetří, ale zase někde se to zdraží. Podrobnosti stranou.

Války a násilí

22. března 2017 v 18:15 Ze života
Když se jen tak mrknu na zprávy, nebo do novin, tak je to až k neuvěření, co se na tom našem světě děje. Všude samé vraždy, násilí, spory, a různé šarvátky. Migranti všude ve světě. Trump zase udělal nějakou pitomost.
Někdo může namítnout, že je to naší dobou, kdy se dozvíme i to, že nějaký maniak kdesi v Americe zastřelil svou babičku. Chudák babička. Ale tím to není. Je to kvůli dvěma věcem.

Velký přehled filmů

21. března 2017 v 18:53
-Seznam všech (setiny) filmů, co jsem viděl

Můj profil na ČSFD zdeNázev filmu Žánr Hodnocení

#NNOP

21. března 2017 v 18:49
NNOP - Návrhy, názory, otázky a připomínky
Pokuď máte jakoukoli otázku, nějakou připomínku, tak to v klidu napište do komentářů.
(Nepište žádné sprosté, nebo urážlivé věci, žádnou reklamu)