Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Války a násilí

22. března 2017 v 18:15 |  Ze života
Když se jen tak mrknu na zprávy, nebo do novin, tak je to až k neuvěření, co se na tom našem světě děje. Všude samé vraždy, násilí, spory, a různé šarvátky. Migranti všude ve světě. Trump zase udělal nějakou pitomost.
Někdo může namítnout, že je to naší dobou, kdy se dozvíme i to, že nějaký maniak kdesi v Americe zastřelil svou babičku. Chudák babička. Ale tím to není. Je to kvůli dvěma věcem.


Takže zaprvé. Hodně lidí je nespokojeno s tím, jak svět funguje. Jak politici řeší samé nedůležité věci a při tom si mastí kapsy. A na ostatní moc nehledí. Samozřejmě tím neříkám že všichni jsou stejní, ale většina ano.
Lidé tvrdě pracují a často za to skoro nic nedostanou a někteří zase nehnou ani prstem a maj miliony. No a to lidi frustruje.

A zadruhé každý v tomhle světě má na něco názor a je jasné, že ho máme každý naprosto jinačí. Problém velké spousty lidí je v tom, že ten druhý názor nerespektujeme. Myslíme si, jak je náš názor jasně nejlepší, takže vůbec nebereme ohledy na to, co když ten druhý názor nemá něco do sebe? Dnešní lidé vůbec nedokážou dělat kompromisy. Buď podporujete Trumpa, nebo ho nenávidíte. Není nic mezitím. A to je právě ono. To je ta věc, co lidi rozděluje. To je to, proč jsou lidi naštvání a často berou věci do svých rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 22. března 2017 v 18:23 | Reagovat

Celý svět je hrozně špatný... :-(

2 Radek Radek | 22. března 2017 v 21:34 | Reagovat

[1]: Moje řeč. Ale na druhou stranu je na něm i hodně pěkných věcí. Není to zase tak černobílé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama