Never lose your hope. Life without dreams and hope is nothing.
A užívej života na plný koule!


Základní a důležité věci zde #Rozcestník

Svátky:

...Do konce prázdnin zbývá 62 dní
...Do Vánoc zbývá 173 dní
______________________________________

Etapa 1------Etapa 2
#Aktivita na bodu mrazu

Problémy Světa #2 aned s atomovkou nejdál dojdeš

5. května 2017 v 20:09 |  Ze života
U mého článku Problémy světa se objevil jeden docela trefný komentář. Že prej problémy znají všichni, ale jak je vyřešit? No a tak jsem si řekl, že to tak přece nemůžu nechat. No a tak tady jsou ,,zaručená" řešení na největší světové problémy.

Válčení
Jak se zbavit válek a nastolit světový mír?
Na to je velmi jednoduché odpovědět. Vykopejte jámu hlubokou 124,38 metrů (ale pozor nesmí být ani o milimetr hlubší), do které si schovejte zásoby jídla a vody tak na rok. Pak se tam zakopejte a budete mít od války nadosmrti pokoj.
Ps. Záchod není součástí balení.


Peníze
Dobře, dobře. Půjdu na to trochu seriózněji. Jak se dá změnit bankovní systém? Snadno. Pokuď nechceš podporovat nespravedlivý systém peněz, tak si hned běž vybrat všechny svoje úspory, nebudeš přece podporovat banky, ty pak následně dej na hromádku a tu hromadu zapal. Tak a to bychom měli.

Chování lidí + způsob života
Jak zamezit hroznému a neslušnému chování? Jak zastavit plýtvání jídlem, nerostnými surovinamy a stromy? Odpověď je vcelku jednoduchá. Vytvořit tzv. Dokonalý svět. Kde by si všichni byly rovni, všichno měli všeho stejně, každý by krásně dělat, to co má.
(Jak to zařídit, tak na to se mě neptejte)

Ničení přírody
Pokuď máte hromadu peněz, tak si stačí vybrat nějaký ten super vražedný virus, ten rozšířit do ovzduší po celém světě, no a za chvíli tu nezbude nikdo, kdo by tu tu přírodu ničil.

Množství lidí
Hmmmmm. To je těžké. Co třeba hromada atomovek? Ne, ne. To je moc nákladné a normální člověk je nesežene.... Joo, to je dobrý.
Pokuď chceš něco udělat s přelidněním světa, není nic lepšího, než začít u sebe. Takže alou spáchat sebevraždu, nebo nejlépe atentát. (Tento text nemá za cíl navádět lidi k sebevraždě, nebo dokonce k atentátu.)

#Ironie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je vaše nejoblíbenější barva?

Zelená
Červená
Žlutá
Modrá
Černá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama